Love tricked me, you tricked me. Again, I, like a fool, fell in love.





Distribuiţi | 
 

 Hey pupil, you're mine~

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Urmatorul
AutorMesaj
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 2:57 pm

Rezumarea primului mesaj :

Orele tocmai ce se terminaseră, dar cum destule examene urmau, avea nevoie de puţin ajutor la câteva materii. Ea nu credea aşa, bineînţeles, dar părinţii ei au zis că ar trebui să înveţe mai mult, iar cum Jaein este o fată ascultătoare, aşa a şi făcut. Până la urmă, îi plăcea să înveţe, deci nu o deranja să stea mai mult la şcoală. Oricum nu avea cu cine să iasă, pentru că nu avea niciun prieten sau prietenă şi decât să stea în casă, mai bine stă aici, la liceu.
Era îmbrăcată în uniforma liceului care era constituită dintr-o fustă scurtă şi o cămaşă albă fără mâneci lungi. Îi plăcea uniforma, doar că ura fusta aia cretină şi trebuia să aibe grijă de fiecare dată să nu se uite cineva pe sub ea când se lasă mai în jos să îşi ia ceva de pe podea, sau mai ştiu eu ce. Liceul ăsta era plin de perverşi care o speriau pe Jaein mai rău decât ar trebui.
Intră în clasă, cu căştile de la iPod în urechi, ascultând melodia 'Run' de la Epik High. Adorase melodia asta de mult timp şi încă o ascultă în disperare.
În clasă nu era nimeni, nici profesorul nu venise. Sau profesoara. Încă nu ştia cine o va medita, dar nu prea îi păsa ei atâta timp cât venea cineva.
S-a aşezat în prima bancă, trăgând un alt scaun mai lângă ea pentru a-şi întinde picioarele subţirele şi fine deasupra lui. Nu ar fi făcut aşa ceva dacă era profesoara/profesorul în clasă, fiindcă, Jaein este educată şi nu vrea să ţipe cineva la ea. Chiar dacă nu arată cum se simte, şi pare dură, de fapt este foarte dulce şi vulnerabilă.
Sus In jos
https://crossedin-love.123.st

AutorMesaj
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Oct 15, 2011 9:48 pm

A rămas cu gura căscată când se trezi lipită de perete, pentru a treia oară în doar câteva zile şi practic provocată. JAEIN ACCEPTĂ ORICE PROVOCARE KAY. Dar acum... ah. Nu e bine acum, el era dezbrăcat aproape în faţa ei şi o provoca? Wait, tocmai ce i-a muşcat din clătită? Trebuia să fie un gest pervers? Aşa a crezut, deci a muşcat şi ea. „Rawr” O bufnise râsul şi îşi duse mâinilepe pieptul băiatului, împingându-l cu un deget. Ce putea face? Să îi dea jos prosopul, right. A înghiţit în sec, privind puţin în jos, apoi iar în sus. „Shin. Ottokeee” Se alintă, dar în mai puţin de o milisecundă îşi puse mâinile pe prosopul lui, încercând cu greu să îl tragă. Ei bine, ea credea că l-a dezbrăcat dar mâinile ei nici nu se mişcaseră de acolo. „NU POT OKAAAY” Îşi lăsă mâna în jos, dar odată cu aceasta trase prosopul băiatului şi îşi dădu ochii peste cap, încă nerealizând ceea ce făcuse.
Simţi acel material în mână şi lăsă puţin privirea în jos şi whoa what what is this.
"OH MY GOD!!!" Nu numai că se înroşise, dar se dăduse aşa mult în spate încât dăduse cu capul de perete şi aproape că ţipase. De fapt, scoase un fel de sunet care suna ca o pisică ce ‚ţipa’ atunci când vedea un câine. Se mira cum de încă avea clătita în mână şi nu o scăpase, dar ştia bine că ea nu aruncă mâncarea pe jos nici măcar din greşeală. Mâncarea era soţia ei, okay? Prima ei iubire. Ahem, back to normal. „MIANHAE!” îşi acoperi ochii, simţind că o să ia foc imediat de la acea căldură imensă din încăpere şi întinse prosopul băiatului, sperând să nu-l lovească sau ceva de genul pentru că avea ochii acoperiţi. Gosh, bine că reacţionase rapid şi nu văzuse prea mult, altfel probabil ţipa şi fugea prin toată casa.
Sus In jos
https://crossedin-love.123.st
My unique name ★ Jung Shin Yu

Jung Shin Yu




Mesaje : 210
Data de înscriere : 28/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Oct 15, 2011 10:13 pm

Ce? Cee? Tocmai?!! Oh, nu, asta chiar era rusinos, deja fata lui era rosie, aproape ca a fetei, lua repede prosopul din mana ei si il infasura in jurul taliei. Pleca imediat de acolo si intra in camera,se imbraca repede, apoi dadu ursuletii de pe canapea si se aseza cu capul in perna. Trebuia sa se linisteasca si sa uite de acest moment jenant, tocmai ce ea ii vazuse..Oh, NOOO!!! Era moarta,defapt el o provocase, dar de unde avea ea atat tupeu? Nu se putea. Isi auzi telefonul sunand insa ii era prea sila sa se miste, in plus culoarea in obraji revenea treptate.
"Rapsunde tu!" spuse destul de tare ca fata s-o auda. Telefonul era prin pat daca nu se insela, oricum n-avea de gand sa se ridice si sa raspunda oricine ar fi fost la celalalt capat.
Sus In jos
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Oct 15, 2011 10:27 pm

Oh Gosh, chiar doare. Nu se mai lovise de mult cu capul de perete aşa de tare. Îşi frecă locul lovit şi înghiţi în sec, având încă ochii închişi. Deschise unul, observând că nu mai e în faţa ei. Oh thanks God. A răsuflat uşurată şi îşi puse o mână pe piept. Oh well. Nu văzuse nimic, deci asta era bine. Yeah, acum o să fie totul awkward între ei, dar nu văzuse nimic! Deci nu trebuia să fie awkward.
Când îi auzi vocea băiatului tresări, lovindu-se iar cu capul de perete. „AISH JINJJA!” Se duse după telefonul lui şi răspunse fără să se uite cine e. Apoi auzi vocea lui Crystal. Nu tu... De ce trebuia să sune?
„Da?” Ea o întrebă pe Jaein dacă se simte mai bine Shin şi probabil îşi dădea seama că şi vocea lui Jaein tremura într-un mod neexplicabil, aşa că o întrebă dacă e okay. „ANI, cred că... cred că am băut şi eu ceva so BAI” Oh, ce spuse? A băut şi ea? Îşi lovi fruntea cu palma, ducându-se la băiat fiind încă roşie. Îşi îndoi buza inferioară, şi înghiţi în sec. „MIANHAEEE” Se aşeză lângă el, aproape întinzându-se pe el ca o pisicuţă ce dorea atenţie. „E okay totuşi, nu e ca şi cum am văzut ceva. Sorry. Nu mi-am dat seama că nu dădusem drumul la prosop când am lăsat mâna în jos, dar îţi pot jura că nu am văzut nimic. I mean... NIMIC. Aish jinjja... Vorbesc serios. Mianhae.” Se aşeză în genunchi lângă el cu mâinile împreunate. „Fac orice!” A murmurat ea închizându-şi ochii şi aşteptă să audă răspunsul băiatului. Chiar nu văzuse nimic, parcă i se puse ceva negru la ochi şi nu putu să vadă. Văzuse doar prosopul din mâna ei şi atât. Nu dorea să vadă altceva, dar până la urmă era vina lui, el o provocase. De fapt... era vina ei că nu realizase că nu dăduse drumul la prosop,dar asta era partea a doua.
Sus In jos
https://crossedin-love.123.st
My unique name ★ Jung Shin Yu

Jung Shin Yu




Mesaje : 210
Data de înscriere : 28/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Oct 15, 2011 10:40 pm

Adormi pentru cateva minute, insa se trezi cand auzi vocea fetei. Se ridica in genuchi privind-o putin adormit,apoi isi freca pueril ochii.
"Poftim?" intreba putin ametit, nu prea stia despre ce vorbeste fata, pana isi aduse aminte de scena din bucatarie. Isi intinse bratele obosit.
"Ahm...aia , nu e nimic!" zambi cald si apoi o stranse bucuros in brate. De ce asa fericit dintr-o data? Nu stia, doar avea o stare super placuta, dupa nici trei minute de somn. Se simtea de parca putea sa faca inconjurul lumii in optzeci de zile, pe jos. Nu era fericit din cauza scenei, din contra, de fiecare data cand isi aducea aminte un fragment ii venea sa se ascunda oriunde apuca.
"Cine era la telefon?" intreba ducandu-si un deget pe buze privind-o cu ochii mari, fiind atent, probabil era cineva important, defapt era doar curios sa vada cine il cautase si cu ce scop. Spera ca fata sa nu se fi purtat rautacios sau intr-un fel neplacut cu acea persoana.
Sus In jos
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Oct 15, 2011 10:49 pm

Wat, tocmai ce o îmbrăţişase şi era tot numai un zâmbet? ...Okay, el clar e un bipolar. Dar nu putu face nimic decât să-l îmbrăţişeze înapoi şi să zâmbească. Era imposibil să nu zâmbeşti când îl vedeai pe el făcând asta. Dar zâmbetul îi dispăru imediat ce el o întrebă cine sunase. Grr, strâmbă din buze şi privi în altă parte, întingându-şi picioarele pe lângă el.
„Cr...Cr...Crystal” murmură ea şi îşi dădu ochii peste cap. „Aish, voia să vadă dacă te simţi mai bine şi nu ştiu de ce dar m-a întrebat şi pe mine dacă mă simt bine! Şi ... oh. Nu vrei să ştii răspunsul meu pentru că e mult prea ciudat şi nici nu înţeleg de ce l-am spus.” A dat din umeri, lăsându-şi capul într-o parte. Ce ... perfect arăta. Gosh, cum s-a ales ea cu un băiat aşa perfect?
Se aşeză în aşa fel încât să îşi pună capul pe genunchii lui şi îi prinse mâinile privindu-l de jos. Still perfect. „De ce eşti aşa perfect?” a întrebat ea dintr-odată, ridicându-şi o mână şi îi contură chipul cu un deget, care se opri în final pe buzele lui. Probabil asta e prima oară când rămase atât de şocată de cât de perfect e, prima dată când reacţionase aşa când îi văzuse chipul, buzele, ochii, orice. Când realiză de fapt ce face, îşi retrase mâna rapid şi se înroşi uşor, apoi se ridică. „Uhm... cred că mă duc să mă culc” a spus ea, dorind a se duce pe canapea, dar parcă corpul îi era lipit de pat şi nu putea să se mişte.
Sus In jos
https://crossedin-love.123.st
My unique name ★ Jung Shin Yu

Jung Shin Yu




Mesaje : 210
Data de înscriere : 28/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Oct 15, 2011 11:05 pm

Perfect? Mdeah..in mintea multora, insa probabil perfect doar la fizic, nu si la personalitate. Ii dadu cateva fire din breton de pe fata, apoi isi duse mainile pe umerii ei.
"Tu dormi aici." spuse sigur pe el, nu era asa nesimtit incat s-o lase pe fata sa doarma pe canapea, adica..nu era noemal pentru un baiat sa faca asta.
"Cred ca ar trebui sa numai fii asa rusinoasa, nu crezi ca ar trebui sa te acomodezi? Suntem iubiti de cateva zile si ar trebui sa stim totul pentru ca vom fii impreuna pentru mult timp." spuse calm jucandu-se cu o suvita din parul fetei.
Era draguta cand se inrosea, dar trebuia sa se obisnuiasca [,] cu gandul ca ei doi formau un cuplu. Se aveau unul pe altul si trebuia sa se acomodeze cu acest gand.
"Apropo numai fii rea cu Crystal, ea e doar amabila, nu-ti vrea raul, si daca se da la mine, promit c-o sa-i spun ca am iubita, pana atunci nu e nicio problema daca ma mai intalnesc cu ea , nu? Adica...n-o sa ma ti legat de tine si n-o sa-mi interzici sa-mi fac prieteni doar pentru ca esti geloasa, right?"
Nu suporta sa stie ca probabil va ajunge in viitor "sub papucul fetei", avea libertatea lui, daca vorbea cu o fata nu insemna ca se da neeaparat la ea, cum nici el nu credea asta despre fata.
Sus In jos
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Oct 15, 2011 11:20 pm

Rămase complet hipnotizată în ochii lui şi când el îşi puse mâinile pe umerii ei, practic revenise la realitate. Să doarmă acolo? Dar cine ştie ce mai atingea şi făcea. Dacă visa ceva pervers, nu se mira să facă ceva pervers şi în realitate fără să îşi dea seama. Oh well. Groaznic, dar să nu-l audă pe el că se plânge că îl atinse.
„Să nu mai fiu aşa ruşinoasă? OKAY, DEZBRACĂ-TE! Stai să mă dezbrac şi eu şi poate nu voi mai fi aşa ruşinoasă. Să ne dezbrăcăm cu toţiiii!” Gesticulă în acelaşi timp cu mâinile, dar apoi ajunse să-şi dea cu palma peste frunte. „Chiar sunt obosită, ar trebui să mă culc sau cine ştie ce mai zic sau fac. Nu cred că mai vrei să mă provoci acum, right?” A început să râdă şi se întinse pe pat cu capul pe pernă, trăgându-l şi pe băiat lângă ea.
Când el aduse vorba de Crystal, îşi dădu ochii peste cap dar în scurt timp afişă un zâmbet. O să îi spună că are o iubită? Oh, aşa ar trebui să facă sau altfel o va suna ea şi-i va spune. Dar deja vorbise de două ori cu ea, oh god. Se puteau numi prietene? Nu a mai vorbit niciodată cu o fată aşa mult. Nici nu ştia dacă trebuie să se sperie... sau să se bucure. „Okay, dar vreau să fiu de faţă când îi spui. Y’know, aşa mă pot împrieteni cu ea şi nu se va da la tine deloc. Bun plan, eh? Problema e că eu habar nu am cum să-mi fac prieteni pentru că nu am avut niciunul în viaţa mea.” Oftă scurt lăsându-şi capul pe pieptul lui.
Sus In jos
https://crossedin-love.123.st
My unique name ★ Jung Shin Yu

Jung Shin Yu




Mesaje : 210
Data de înscriere : 28/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Oct 15, 2011 11:30 pm

Sa se dezbrace? Gata, deja o lua razna, incepu sa rada cand o auzi, da, era obosita, foooarte obosita de facea asa.
"Pai...nu trebuie sa faci multe, te prezinti, se va prezenta si ea, apoi puteti vorbi despre lucrurile voastre preferate. Ah~ E o mica problema, cred ca atunci cand te va vedea te va cataloga un copil fara sa scoti un sunet, deci nu incerca sa te comporti matur ca nu schimbi nimic. Anyway se va comporta cu tine, cum te comporti tu cu copii ce sunt mult mai mici, e si normal avand in vedere ca este mult mai mare.." incepu el sa voreasca, dar nu se mai oprea ce naiba? Ce-i drept, cand incepea sa vorbeasca si avea un subiect de discutie nu se mai oprea pana nu spunea tot ce avea de spus. Noroc ca inchise ochii si obosit fiind adormi instant. Ce-l apucase nu stia.
Oricum spera ca fata sa-si tina mainile, cat si celelalte parti ale corpului, departe de partea sa intima. Numai daca acum nu era invers si se va trezi el cu mainile pe sanii fetei. Ah~ Nu voia sa se gandeasca la asta.
Sus In jos
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Oct 15, 2011 11:42 pm

De ce vorbea aşa mult despre ea? Nici nu o cunoscuse prea bine şi deja îi zise trei mii de detalii despre ea şi cum se va comporta cu Jaein. Oh well. Se bosumflă şi se ridică puţin, punându-i un deget pe buze, ajungând în mai puţin de două milisecunde deasupra lui.
Ugh, de ce vorbeşti aşa mult despre ea? Nu-mi place. Vorbeşte despre mine. I’m heeerrreee. Pentru chestia asta primeşti pedeapsă. Uhum, o să păţeşti cum am păţit-o eu de două ori. Sau trei? Te stârnesc şi te las aşa!” Okay, trebuia să doarmă neapărat sau chiar avea de gând să o facă [,] cu el, acum şi acolo. Dar trebuia să-l lege, fără să atingă sau să facă altceva. Doar că, după realiză că el nu va rezista să stea prea cuminte şi o va atinge, până la urmă, şi ei îi plăcea.
„Nu încerca să zici ceva, să te opui, sau să faci altceva, kay? SUNT CURIOASĂ! Cum altfel pot afla chestiile ăstea? Ugh, până şi un copil de doisprezece ani ştie mai multe despre sex iar eu nu ştiu nimic. Nu e jenantă chestia asta? Oh ba da şi încă ce!” Strâmbă din buze, ridicându-i tricoul băiatului până îl lăsase fără el. Şi-a lipit buzele de ale lui, sărutându-l lent pentru a simţi şi a savura orice secundă. Nu ştia dacă va ajunge chiar atât de departe, dar dorea să afle măcar câte ceva, încetul cu încetul, iar ăsta era singurul mod în care putea afla. Putea să întrebe, dar era prea jenant aşa.
Sus In jos
https://crossedin-love.123.st
My unique name ★ Jung Shin Yu

Jung Shin Yu




Mesaje : 210
Data de înscriere : 28/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Oct 15, 2011 11:50 pm

Chiar vorbea mult despre Crystal? Nu observase, adica... lui nu ii parea ca vorbeste mult despre ea, eh..ce face dragostea din om! WAIT, WHAT?!!!! Dragoste? Nu era dragoste, no, no, insa la fata era gelozie si se vedea usor.
Voia practica? Practica avea sa-i dea, se apropie de ea, punand-o deasupra lui. Si isi duse mainile pe spatele ei mangaindu-l incet. In timp ce buzele i le presa pe ale fetei .Daca tot il batea atat de mult la cap cu asta avrea sa-i arate. Desi se simtea cam ciudat in acel moment, era vorba de varsta fetei...da, din nou, nu era ca si cum era majora sau ceva de acest gen. Ea nu trebuia sa afle despre lucrurile astea la acea varsta, nici macar sa le pomeneasca sau sa le ceara. Asta era logica din capul sau, dar, eh, cand il cunosti pe Shin, scapi de inocenta si gandurile tale numai sunt chiar asa ortodoxe precum inainte, incep sa preia diferite forme, nu prea placute unui copil.
Nu voia sa grabeasca totul, dar era doar putin practica si asta doar pentru ca fata insista prea mult pe tema asta.
Sus In jos
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 12:01 am

Nu credea că el va accepta totuşi, dar putea zice că-i părea rău? NOPEEYYY, deloc chiar. A continuat să-l sărute, mişcându-şi mâna deasupra abdomenului băiatului, dar nu ştia ce să facă. Să-i scoată pantalonii? Dar e jenant şi nu poate face asta. Rupse pentru câteva clipe sărutul pentru a-şi da jos tricoul şi rămase în lenjeria sa intimă şi neagră. Normal, se înroşise şi de această dată, pentru că nu se obişnuise cu asta, dar îşi lipi buzele din nou şi continuă să-l sărute.
„Help! Nu mai ştiu ce să fac de aici” murmură ea dintr-odată, lăsându-şi fruntea lipită de a lui. Dacă avea să zică [,] că asta e tot şi e destul pentru azi, atunci îl va viola okay. Îl va obliga să-i arăte cum şi ce trebuie să facă. Era atât de curioasă încât simţea că o doare capul de fiecare dată când se gândeşte la asta. Trebuia să afle asta acum şi acolo. Plus că el părea destul de experimentat, right? Se întreba ce făcuse ca să prindă acea experienţă. Hm... a urmărit p0rn? Sau... nah, a zis că e singura fată din viaţa lui deci nu are cum să fi făcut asta cu o altă fată. Îşi îndoi buza inferioară şi se întinse lângă el, trăgându-l pe Shin deasupra sa. Era mai logic aşa, de ce ea era deasupra când habar nu avea ce trebuie să facă?
Sus In jos
https://crossedin-love.123.st
My unique name ★ Jung Shin Yu

Jung Shin Yu




Mesaje : 210
Data de înscriere : 28/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 12:16 am

Stai! Ea chiar lua totul in serios? Doar ii preda, nu insemna ca aveau sa faca asta, nu? Aish! Damn it! Shin, calm down. Cand auzi ca nu stie ce sa mai faca, zambi larg gandindu-se la o scuza sa scape de acolo, insa nu reusi ca se trezi deasupra ei. Chiar trebuiau sa faca asta, nu? Adica odata si-odata trebuia. Nu putea s-o amane trei ani, era imposibil. Se lasa putin mai in jos si incepu sa-si plimbe limba pe corpul fetei, lasand mici firicele de saliva. Se opri pentru o clipa, apoi se ridica putin mai sus pentru a ajunge la gatul sau, pe care-l musca incet, incat sa nu doara, insa tot se forma o urma rosiatica. Incepu sa faca cercuri cu limba pe gatul fetei, ducandu-si o mana pe spatele ei pentru a-i deschide sutienul. Aish! Acum lui ii era rusine, era normal? Spera ca da, desi nu orice baiat se rusineaza in astfel de momente, sa spunem ca era mai special, chiar daca la scoala se vorbeau multe despre el. Auzise si o chestie legata de el si inca trei fete din liceu, ei..lumea se mai lauda, nu?
Fata se cam grabea si el nu gasea un motiv, ii era frica [,] c-o va lasa din nou balta? Ce-i drept era si asta o solutie, insa deja trecuse mult mai departe, decat erau inainte, si putea sa mai spuna asta odata dupa ce ii dadu sutienul fetei jos. Din instinct inchise ochii, dar ii dechise mai apoi aducandu-si aminte in ce situatie era.
Sus In jos
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 12:29 am

A rămas şocată când văzu ceea ce făcea băiatul. Chiar trebuia s-o lingă aşa? Hei, Shin, ai lăsat salivă acolo. Ew. De ce era atât de ciudat? De ce nu putea să facă ceva normal? Sau asta era normal? Ahem, Jaein cum nu ştie nimic, a luat acest gest ca pe un lucru normal, deci notă chestia asta în carneţelul minţii şi îl privi pe băiat fiind roşie în obraji ca mai devreme. Drept vorbind, se simţea bine, dar acum îi era ruşine din moment ce el îi scoase sutienul. Kyah, trebuia să fie scos şi ăsta? Dar băieţii nu poartă sutiene... Oh, ce inteligent, Jaein. Oare cum ţi-ai dat seama?!
„Wait, trebuie să MĂ dezbraci de tot? I mean... numai eu? WAE?” întrebă dintr-odată, acoperindu-şi sânii cu mâinile pentru că era destul de jenant să vorbească şi să rămână aşa în faţa lui, dar poate că nu ar trebui să oprească asta şi să întrepe după, right? Mult mai bine. Nu e ca şi cum vor termina asta, e doar practică. Stai. Practică înseamnă că tre să facă totul, de la cap, la coadă. Că doar de aia e practică. WHA, okay, nu a fost prea inteligent dar acum deja devenea prea excitată din cauza atingerilor lui şi săruturilor şi tot ce făcea el, aşa că a murmurat un ‚nu contează’ şi îşi duse mâinile după gâtul lui, trăgându-l mai aproape înspre chipul său pentru a-l putea săruta din nou. Îşi presă încet buzele asupra alor lui, introducându-şi şi limba mai apoi. Okay, îi scoase sutienul, acum ce urma? Chiloţii? WHOA BUT WHY, ce dorea să facă? Adică... nu putea să facă asta fără să o dezbrace de tot? Sau şi el trebuia să se dezbrace dar nu făcea asta? Aish, e aşa de greu pentru ea. De ce nu poate fi mai uşor de înţeles tot?

Sus In jos
https://crossedin-love.123.st
My unique name ★ Jung Shin Yu

Jung Shin Yu




Mesaje : 210
Data de înscriere : 28/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 7:20 am

Mda..nu avea sa continuie, defapt avea sa se opreasca acolo, fata nu stia nimic, asa ca de ce s-o forteze? Nu, era mai bine asa, avea sa-i spuna ca a terminat, dupa ce o saruta, ca sa numai puna intrebari. Isi propti mainile pe pat fara sa mai faca vreo miscare si ramase asa. Lasandu-se sarutat, cand simti ca numai are aer isi dezlipi buzele de ale fetei si se ridica din pat.
"Gata." a zis simplu si plecat in living intinzandu-se pe canapea, era obosit si avea nevoie de un somn lung. Stia ca fata avea sa se supere, dar el nu avea sa continuie cu ea NIMIC. Nici daca-l ruga, voia mai multa practica putea sa se duca la cine vrea ea, el nu se risca s-o invete. In plus ce era asa de tare in asta, de-l certa mereu ca nu termina ce incepe? Nu intelegea, bine, simitise pe pielea lui. Dar nu voia s-o faca pe fata sa vomite, mai ales ca era paralela cu tot ce se intampla. Se intoarse pe burta si isi puse perna pe cap.
Sus In jos
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 8:25 am

Când el se opri mări ochii. Gata? Liek... srsly bro? Dacă ştia că avea să păţească la fel atunci nici măcar nu mai începea. Asta era a treia sau a patra oară, uff. N-o să ştie niciodată nimic despre sex. Ah stai. Ştie ceva. Trebuie să lingi persoane. Să lingi şi să dezbraci. Dar era sigură că nu era doar atât, adică hei, ştia câte ceva okay. Doar că nu ştia lucruri complete şi de asta nu făcea niciun sens.
„Aish jinjja!” Se îmbrăcă din nou şi trase pătura deasupra sa, luându-şi şi toţi ursuleţii în braţe. Doar că apoi realiză că de ce să ia un ursuleţ când poate să îl ia pe Jjangie? Se ridică şi începu să îl caute pe Jjangie pe sub pat, prin baie, bucătărie, oriunde. Ah, unde o fi? Se opri când auzi un fel de sforăit, crezând că Shin face asta, dar ce s-a înşelat! Jjangie sforăia într-o veselie la picioarele lui Shin şi începu să chicotească. Până şi Jjangie era mai bun decât Shin, psh. S-a strâmbat la Shin, ştiind sigur că nu o va vedea, dar în clipa următoare ajunse să-l pupe pe obraz urându-i noapte bună. "Nighty night~"
Până la urmă, el ajunse să doarmă pe canapeaua aranjată aşa frumos pentru EA? Aish, şi tot el o rugase să doarmă cu el. În fine, nu o ‚rugase’ dar o anunţase că trebuie să doarmă cu el. Oh well, people change. S-a întors în dormitor cu câinele în braţe, aşezându-l pe burta sa odată ce se întinse ea pe pat. Avea în fiecare seară un fel de discurs cu el prin priviri, bineînţeles, de fiecare dată când Jaein nu putea dormi, iar acum nu putea face asta.
Sus In jos
https://crossedin-love.123.st
My unique name ★ Jung Shin Yu

Jung Shin Yu




Mesaje : 210
Data de înscriere : 28/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 8:44 am

Nu avea vise, defapt era si normal sa nu aiba, era bine ca nu avea cosmaruri, si totusi nu avea nici vise frumoase. Spera doar ca fata sa nu fie suparata pentru faza care se intamplase in acea seara, dar trebuia sa inteleaga totusi ca el nu avea cum sa faca asta cu ea, era IMPOSIBIL. Voia sa afle putea intreba pe altcineva, n-avea de gand sa-i dea lectii de acest gen. Ofta in somn, era vina lui totala, de ce se bagase atunci s-o apere? Pana acum ii facuse numai belele, in plus se simtea ca un babysitter. Nu voia asta, ce nu voia? Nici el nu stia, probabil relatia lor, insa nu se putea desparti de ea, fata avea sentimente pentru el. Se trezi dupa cateva ore privind tavanul plictisit. Era nervos? Nu stia nici el, probabil da, era nervos pe el. Chiar nu gasea o persoana care sa-l distraga de la toate lucrurile astea. Voia doar o zi in care sa nu se mai gandeasca la toate tampeniile ce-i invadau capul, insa era greu, greu de tot.
Sus In jos
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 9:06 am

Acel discurs din priviri dură mai puţin decât se aşteptase, pentru că Jjangie adormise. Aish, de ce trebuie să aibe un câine aşa leneş? Îl strânse mai tare în braţe pentru a-şi trezi căţeluşul şi începu imediat să se joace cu el, chipurile să-l gâdile dar se opri odată ce el fugise din cameră. Ugh, stai aici! S-a ridicat şi s-a dus după el în fugă, alergând mai mult pe vârfuri pentru a nu face gălăgie. Îl prinse, şi îl duse iar în dormitor dar faza de mai devreme s-a întâmplat încă o dată. Iar se ridicase, iar îl aduse înapoi şi... el iar fugise. Acum devenea mai obosită decât mai devreme şi ajunse să se târască pe jos, mergând ba în genunchi ba se întindea complet pe burtă şi mergea ca un şarpe. Şi aşa se şi întoarse, cu câinele într-un braţ şi cu celălalt se ajuta să se târască. Doar că din cauza întunericului nu prea văzu pe unde merge şi nu mai nimeri uşa de data asta, ci iubitul ei perete. Dăduse cu capul de el, dar nu prea tare, însă la ce obosită era de la atâta alergat după câine, simţi cum capul îi bubuia şi se lăsă pe o parte, stând cu burta pe parchet. Grr, rece. A sărit imediat dar şi de această dată reuşi să se lovească de ceva, şi ah, tot la cap. Asta era deja a patra oară în doar câteva ore. „AISH” îşi frecă locul lovit, şi dori să îl ia pe Jjangie iar în braţe dar ups, a fugit. COOO!!!! Începe iar investigarea. Îl găsi într-un final pe după canapea şi Jaein îşi întinse degetul către el începând să-i şoptească ceva. „TU! Şi tu vrei să mă părăseşti, hm? Sucks for you” Îl luase în braţe şi îl duse în dormitor, dar se împiedică de prag. Ce Doamne i se întâmplă?! De ce se loveşte aşa des şi acum se mai şi împiedică? Mai avea puţin şi cădea în nas. Îl aşeză pe Jjangie pe pat şi îşi întinse din nou degetul către el. „VINA TA! Aish, degetul meu. Şi capul. Oh God, de ce sunt aşa multe obstacole prin casa asta?” O bufnise râsul la un moment dat gândindu-se la tocmai ce s-a întâmplat. Oh well. Dacă cineva ar fi privit-o probabil ar fi murit de râs, dar ea acum murea de durere. Pragul ăla nu era chiar aşa de moale şi săracul degeţel al ei ... ca să nu mai zic capul. Oh, ăsta e un cucui? YAY.
Sus In jos
https://crossedin-love.123.st
My unique name ★ Jung Shin Yu

Jung Shin Yu




Mesaje : 210
Data de înscriere : 28/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 9:16 am

Auzea orice sunet scos de fata si orice lovitura de a ei, de fiecare data inchidea ochii stramband din buze, spera ca e bine si nu a patit nimic, n-avea de gand s-o intrebe cum se simte pentru ca sigur era suparata pe el. Isi duse o mana pe frunte, apoi lua telefonul de pe masuta de sticla din fata lui si incepu sa scrie un mesaj, se plictisea si somnul ii disparuse, gandurile ii erau total in alta parte si nici nu trimise mesajul ca primi unul. Era ciudat, daca afla JaeIn ca el vorbeste cu Crystal la telefon in miezul noptii sigur avea sa se supere, insa se simtea inteles, nu stia de ce, dar fata nu-l pisa cu nimic la cap, nu se comporta copilaresc, nu il punea sa faca toate lucrurile singur, si era amuzanta. Zambi continuand sa vorbeasca cu ea prin mesaje, bine, din cauza minciunii fetei, acum sigur avea sa-l creada un betiv in toata regula, chiar daca lui ii placea doar sucul.
Sus In jos
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 9:30 am

Chiar se întreba cum Shin încă doarme după atâtea sunete scoase de ea prin casă, după ce alergase şi se lovise şi după ce Jjangie aproape lătrase pentru că văzuse o muscă . Câine ciudat. Avea obiceiul să latre la muşte, ţânţari, fluturi şi alte insecte, apoi fugea după ele într-o veselie. Ehm, poate că era chiar obosit. Oare mâncase ceva ieri? Îşi duse o mână sub bărbie, gândindu-se mult şi bine. Eh, nu conta dacă mâncase ieri. Mai încolo, când se trezeşte trebuia să mănânce oricum. Aşa că, o să-i gătească. Nu era supărată pe el. Până la urmă, de ce ar fi? Sunt împreună doar de câteva zile, nu e ca şi cum nu ar mai avea o şansă să facă asta, dar ea era doar curioasă. Însă cum el nu avea să o ajute cu nimic, atunci o să afle singură. Doar de aia există internetul.
Se ridică de pe pat, luându-şi laptopul şi începu să caute ceva reţete, doar că ştia sigur că el nu va avea ingredientele şi tot ce îi trebuie, aşa că trebuia să meargă să cumpere acum, căci dimineaţa nu se ştie la ce oră se trezeşte el. Hm, mic dejun american? Sună bine! Îşi scoase din dulap o pereche de pantaloni lungi şi o bluză, apoi îşi luase şi un hanorac. Gluga şi-o trase pe cap pentru că era cam răcoare afară, iar mai apoi puse lesa lui Jjangie. O să-l scoată şi pe el având în vedere că nu a mai fost scos la o plimbare de mult timp.
A mers pe vârfuri, dar când ajunse în dreptul lui Shin văzu un fel de lumină ce venea de la el. Îl văzuse imediat că are telefonul în mână şi... zâmbea. Crystal. Aish, dacă nu era Crystal acum totul era okay. Doar că... acum nu se simţea în stare să ţipe şi să ia telefonul din mâna sa. A afişat un zâmbet, încercând să pară cât de calmă posibil, să pară că e de acord ca el să vorbească noaptea cu o fată când Jaein doarme, să pară că e okay că el vorbeşte cu Crystal şi pe ea abea o bagă în seamă. „Crystal, nu?” A dat din cap în semn că da, că înţelege şi că nu e nevoie ca el să înceapă cu tot felul de discursuri cum că îi pare rău sau ceva de genul, deşi nu era sigură că ar fi făcut asta.
A plecat înspre ieşirea din apartament cu paşi mai rapizi decât la început. Nu avea de unde să ştie unde pleacă ea de fapt, probabil se gândise că se duce să-l plimbe pe Jjangie, dar va afla imediat dacă se duce în dormitor şi vede la ce se uita ea pe laptop. La tot felul de reţete, avea o grămadă de site-uri deschise, plus o grămadă de foi pe lângă laptop.
Se lăsă puţin în jos pentru a-şi lega şireturile de la teneşi, dar chiar şi după, a mai rămas puţin în apartament, gândindu-se la ceva anume ce nici ea nu putea să-şi dea seama.
Sus In jos
https://crossedin-love.123.st
My unique name ★ Jung Shin Yu

Jung Shin Yu




Mesaje : 210
Data de înscriere : 28/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 9:52 am

"Hm..?" isi ridica privirea intrebatoare spre ea, unde pleca? Fugea de acolo? Ah, probabil se ducea sa-si plimbe cainele, sau la magazin..hm...anyway nu conta, avea sa se intoarca inapoi, toate lucrurile ei erau acolo. S-a ridicat de pe canapea si a intrat in bucatarie , a deschis frigiderul luandu-si o doza de suc, apoi a inceput sa-si faca un sandvis, i se facuse foame si nu mancase de mult, defapt mancase, un sfert dintr-o clatita, nu era deajuns pentru el, un om asa mare. Se intoarse pe canapea si lasa doza cu suc pe masa, apoi incepu sa muste din sandvis raspunzand din cand in cand la mesajele fetei. Era linistitor sa vorbesti cu o persoana la ora aceea prin mesaje, oricum se vedea deja intr-o drama de prost gust si avea sa schimbe asta curand, chiar daca nu stia ce va face.
Sus In jos
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 10:07 am

A ieşit din apartament, ducându-se direct către magazin fără să se uite în alte părţi.Noroc că era un magazin ce avea deschis non stop sau altfel era moartă. Pe lângă ingrediente îşi luă şi o pungă de chipsuri pe care o desfăcu imediat. Aish, de ce mănâncă numai prostii? Ştie perfect că chipsurile ăstea nu îi fac bine la sănătate. Actually, o face să se simtă şi mai slabă şi de asta are o grămadă de pastile după ea. Este slabă, şi nu mă refer la faptul că [,] cântăreşte puţin, ci la faptul că dacă nu ia pastile, răceşte repede. Odată nu luase pastilele pentru o săptămână şi o prinse ploaia pe drum, şi leşinase. Trebuia să ia în fiecare dimineaţă câte două pastile, dar de când îl cunoscuse pe Shin nu le-a mai luat şi oh cât de bine ştia ce rău îşi face. Plus de asta, avea multe alergii la multe chestii de care Shin habar nu avea şi dacă mănâncă din ceva ce nu îi place, a doua zi ajunge la spital. I se întâmplase asta de atâtea ori încât devenise obişnuită.
Se îndreptă cu paşi repezi spre casă, şi când intră se descălţă imediat, fugind la bucătărie şi când îl văzu mâncând sendvişul acela îi venea să-l ia la bătaie, cu tot cu zâmbetul ăla al lui pe faţă. NU TREBUIA SĂ MĂNÂNCE. Şi de ce era treaz? Ugh, doar el se plânse că vrea să doarmă o grămadă. Îl împinse, luându-i sendvişul din mână. „NU MÂNCA!!!” Dar apoi realiză că trebuie să aibe un motiv pentru care îi zise să nu mănânce. „Ăă... Ce-ai pus tu în el e al meu. Am lins chestiile ălea.” O bufnise râsul când îi zise aia. Normal că nu linse ceea ce puse el în sendviş, ce nebună ar face aşa ceva? „Voiam să spun... Nu face bine un sendviş la ora asta, aish. E ora patru dimineaţa. De ce nu dormi?! KA! Du-te şi dormi.” Îl împinse afară din bucătărie, punând sendvişul undeva sus ca să nu îl vadă şi să îl ia din nou. Meh, nu mâncase chiar atât de mult din el dar totuşi. Ea voia să mănânce ceea ce îi făcea ea. Văzuse un ursuleţ lângă ea şi îl aruncă înspre Shin. „DORMI CU EL! Doar ... dormi. TE ROG!” Înghiţi în sec şi intră în bucătărie închizând uşa după ea. Aish, cum a putut uita de laptop? A dat buzna în dormitor şi luase laptopul de acolo plus toate foile şi caietele şi ieşi. Le scăpase de câteva ori pe jos, dar reuşi să se mişte repede şi ajunse în bucătărie, închizând iar uşa. A citit, a citit din nou şi încă de trei ori şi se apucă de făcut micul dejun. Trebuia să facă de două ori ca să se asigure că îl face bine. Din bucătărie se tot auzeau vorbele fetei de parcă tocmai ce scăpase de la spitalul de nebuni. Se auzeau câteva fraze în gen: WHAT THE HECK! Whoa,ce albă e făina. Pfew, de ce miroase aşa?! Cred că o să mor şi multe multe alte fraze ciudate.
Sus In jos
https://crossedin-love.123.st
My unique name ★ Jung Shin Yu

Jung Shin Yu




Mesaje : 210
Data de înscriere : 28/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 1:24 pm

Se sperie putin, apoi incepu sa rada. Cum? De ce il dadea afara ce avea de gand sa faca? Hei! Nu era drept, oricum facuse asa cum spuse fata, insa mai ramase putin la usa si il pocni tare rasul cand auzi toate acele propozitii, ea gatea? Dar se parea ca nu stie nimic, defapt, ea probabil pana acum traise doar cu ajutorul parintilor sai, altfel nu avea cum sa fie asa nepriceputa la toate.
Dadu din umeri si intra in camera aruncandu-se direct in pat. Lua telecomanda si dau drumul televizorului cautand un canal care sa nu-l plictiseasca prea mult.
Cand avea sa iasa fata din bucatarie, desi nu credea ca asta se va intampla prea curand, avea sa se prefaca [,] ca nu stie nimic si ca uitase complet. Voia s-o faca fericita cu chestia asta, deci avea sa faca totul precum isi dorea ea, desi inca nu-si dadea seama cum avea sa reactioneze, oare ce gatea ea acolo? Era curios, si il rodea stomacul, voia mancare!!
Sus In jos
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 1:55 pm

A terminat cu prima porţie şi o privi atent, mirosind-o din când în când. Mirosea bine, dar oare ce gust are? Hm... A luat o furculiţă şi a luat puţin din mâncare, mestecând lent ca să simtă mai bine gustul. Gosh, ei i se părea aşa bun şi era aşa mândră de ea. Ehm, acum următoarea pentru Shin. A înghiţit în sec, ştiind că mai devreme se tăiase din greşeală, dar doar se spălă pe mână şi sângele se opri din a mai curge. Nu e ca şi cum ea se plânge doar dintr-o tăietură, mai ales că nici nu o durea.
Făcu aceleaşi lucruri ca mai devreme, pornind aragazul şi aşteptă câteva minute. A privit ceasul cu ochii aproape închişi. Dacă mai stă mult pe loc o să adoarmă acolo, şi deja nu-şi mai simţea picioarele. Oh God, avea să leşine acolo? No, rămâi puternică, Jaein. Şi aşa se şi întâmplă, a rămas în picioare, ba plimbându-se dintr-un loc în altul. Avea nevoie de acele medicamente, dar nu dorea să îi spună băiatului că e atât de slabă, nu dorea ca el să afle asta, deşi clar ar fi mai bine pentru ea.
În câteva minute totul era gata, şi când dori să ia mâncarea, uită că trebuie să ia cu prosopul sau cu orice altceva şi se fripse la mână. A avut intenţia să ţipe, dar nu ştia dacă Shin e treaz sau doarme, deci a încercat să se abţină muşcându-şi buza inferioară. Doamne, nu a mai simţit aşa o durere de mult timp. În sfârşit terminase totul şi se spălase pe mâini, mai ales pe cea care acum era roşie. UGHGHGHG, de ce a trebuit să uite de prosop? PABO.
S-a aşezat la masă şi îşi lăsă capul pe masă, iar mâna care era roşie şi-o ascunse sub el. Nu dorea ca el să vadă cât de mult s-a chinuit să facă un lucru aşa de simplu.
„Shin, poţi veni puţin?” ţipă cât să audă el din camera cealaltă şi îşi închise puţin ochii, aşteptându-l.
Sus In jos
https://crossedin-love.123.st
My unique name ★ Jung Shin Yu

Jung Shin Yu




Mesaje : 210
Data de înscriere : 28/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 2:39 pm

Se rostogoli de cateva ori prin pat nestiind ce sa faca, sa se culce la loc? Dar nu avea somn. Putea s-o streseze pe fata, dar ea sigur avea lucruri importante de facut acolo. Chicoti la gandul asta, ea chiar avea de gand sa gateasca si daca da, ce anume? Stia macar sa faca ceva? Probabil acele foi pe care le luase erau pline de retete, dar ce retete? Ah~ Curiozitatea asta, ce face din om. Ntz, ntz, ntz.
Se ridica din pat cand il striga fata, gata! Trebuia sa aiba o fata surprinsa cand intra, nu? Dar ea il recunostea destul de usor, deci nu mergea asta. Avea sa se comporte normal, deisgur, in limita lui de normalitate, pe care nu era sigur daca o avea. Intra incet in bucatarie, mirosea bine, analiza cu privirea fiecare loc din incapere, nu mirosea a ars, si nimic nu era julit sau spart. Sigur era aceeasi JaeIn? Anyway, se aseza pe scaun privind farfuria din fata lui, si acea era..? Um..nici el nu stia, oricum avea sa manance, chiar daca-i placea, chiar daca nu.
Gusta putin si spre mirarea lui era chiar buna, chiar daca nu-si dadea seama ce putea sa fie, tot ce conta era ca-i place.
Isi duse privirea spre mana fetei, de ce o tinea sub un prosop? Nu i se parea prea normal, era treaba ei, dar daca era ranita? Avea sa vada mai tarziu, oricum era Sambata si aveau sa-si petreaca ziua impreuna, se gandea ca nu strica daca faceau o plimbare prin oras, nu? Spera ca fata sa accepte.
Sus In jos
My unique name ★ Kim Jae In

Kim Jae In




Mesaje : 213
Data de înscriere : 15/09/2011

Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 2:52 pm

Aish, de ce nu putea fi mai atentă? Nu trebuia să se frigă, fiindcă ştia perfect că nu suportă să îşi ascundă mâna de lume, mai ales Shin. Plus că trebuie să îşi acopere în tot felul de moduri mâna, şi bineînţeles nu putea să ia acel prosop cu ea peste tot. Oare avea mănuşi? Spera că nu le uitase acasă, aşa şi le putea pune şi gata. Dar nu putea zice că e răcită, pentru că se putea observa clar că nu şi ea la minţit era praf.
Mai ales când e vorba de Shin, nu putea să-l mintă. Era prea greu să facă asta şi odată şi-odată se va da de gol. Îşi luase o furculiţă şi începu să mănânce cu stânga, pentru că mâna dreaptă era ascunsă încă sub prosop. Nu îşi ridicase capul pentru a vedea reacţia lui, era prea obosită având în vedere că nu dormise nici măcar un pic şi încă o durea capul de la câte lovituri primise de la obiectele din casă care o urăsc. Ce? Nu sunt obişnuite că trebuie să fie împărţite şi cu Jaein, sau ce?
A rămas cu ochii închişi, mestecând totul lent, parcă fiindu-i greu să facă şi asta. De fapt, acum dacă o puneai să se ridice nu mai poate face asta. Avea nevoie de somn, sau o cafea, sau doar medicamente. Dacă luase acele medicamente acum rezista mult mai uşor.
„Bun, eh?” întrebă ea dintr-odată, afişând un zâmbet micuţ. Nu îl văzuse dacă începuse să mănânce, nu văzuse dacă a continuat să mănânce sau doar şi-a făcut altceva, asta pentru că a rămas cu ochii închişi în tot acest timp. „Sunt destul de matură pentru tine acum?” îi mai adresă o întrebare, imediat după cea de mai devreme. Da, încă rămase cu gândul că el o va alege pe Crystal în locul ei şi Jaein nu făcea nimic altceva decât să se comporte ca o fată mai matură, şi a început să facă asta chiar de mai devreme.
Sus In jos
https://crossedin-love.123.st
My unique name ★ Continut sponsorizat







Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Hey pupil, you're mine~    Hey pupil, you're mine~  - Pagina 11 I_icon_minitime

Sus In jos
 

Hey pupil, you're mine~

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 11 din 17Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
{cRossed in love :: ★ Seoul Arts High School :: ★ Clase-